Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~*~Vaikinai~*~

Go down 
+34
Ramintukas991
Niunyte1
Laimingoji
agotuke_braskyte
Gabriele111
Linksmuole
Ceat
Bučinukas
Mergina*
Gilfė
Tėja ;)
Augustė :)
Gabe412
~G~
cookie
Yummy ;]
cr3do
Snaige
Karolla*
symutele741
laurutija
Ya-chan
mikutele
kamile124
pumiuke
BaBy
Kristina
...lelyte...
gabriele
I_love_you :)
Kiss
ramilakas
Wonder.
WINNER_GIRL
38 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
BaBy
Nauja narė
Nauja narė
BaBy


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-07-13

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptySk. 08 02, 2009 8:34 pm

Ka? Jei ne paslaptis tai papasakok, juk cia vien mergaites. [p]
Atgal į viršų Go down
Ya-chan
Nauja narė
Nauja narė
Ya-chan


Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-12-28

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyPir. 12 28, 2009 12:05 pm

Na, buvo berniuku kurie man patiko, bet dar nieko nemyliu taip rimtai xD
Man sake kad jeigu 14 ar daugiau metu skirtumas tai jau pedofilija ;O
Atgal į viršų Go down
laurutija
Nauja narė
Nauja narė
laurutija


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2010-01-17
Age : 26
Miestas : Klaipeda

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptySk. 01 17, 2010 2:20 pm

LA. as cia naujoke....norejau paklausti...
kai ryte ateinu i sule prie kabineto stovi JIS.... jis daznai mane uzkalbina kai nieko nera....o as israustu kaip braske ir tik sucypiu kaip pelyte......na kartais susivaldau.....JIS pats graziausias klaseje....as ji myliu...ka daryt
Atgal į viršų Go down
symutele741
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-01-30
Age : 27
Miestas : Šilutėė.;p

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyŠt. 01 30, 2010 3:10 pm

Su vaikinais man nesiseka galiu pasakyti.;D Bet vistiek labai mėgstu apžiūrinėt visus. x D Blogoji vaikinų savybė, bent aš taip manau yra ta, kad jie žiūri tik y tai ar tu turi kokių apvalumų..;DDD Ir ar esi graži.;D Negaliu pasigirt nei vienu nei kitu, todėl... ;p;p;p
Atgal į viršų Go down
kamile124
Nauja narė
Nauja narė
kamile124


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2009-07-30

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyŠt. 01 30, 2010 8:08 pm

symutele741 rašo:
Su vaikinais man nesiseka galiu pasakyti.;D Bet vistiek labai mėgstu apžiūrinėt visus. x D Blogoji vaikinų savybė, bent aš taip manau yra ta, kad jie žiūri tik y tai ar tu turi kokių apvalumų..;DDD Ir ar esi graži.;D Negaliu pasigirt nei vienu nei kitu, todėl... ;p;p;p

jo cia tai faktas bernai tik pagal isvaizda sprendzia
Atgal į viršų Go down
symutele741
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-01-30
Age : 27
Miestas : Šilutėė.;p

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptySk. 01 31, 2010 1:22 pm

Pvz, vakar man vienas vaikinas tiesiai y akis pasakė, kad aš kaip bomžė atrodau.. O šalia buvo mano geriausia draugė ir jai pasakė, kad ji šiandien bele gražiai atrodo... Nekokia sutuacajia, bet viską vistiek reikia iškęstii...
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyŠt. 02 06, 2010 7:50 pm

Man patinka 2 berniukai 1 uz mane viresnis 1 metu kitas manoo klasiokas .Mano klasiokai durniai visi.vienitele greta gera drauge.
Atgal į viršų Go down
Karolla*
Nauja narė
Nauja narė
Karolla*


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-02-07
Miestas : Kaunas

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptySk. 02 07, 2010 9:43 pm

Ei, ne visi bernai tokie jau durni, kaip kai kurios rašo :D
Na aišku, durnų labai daug, bet yra ir normalių :)
Tik juos rast reikia :P
O jei jie kokias nesąmones kalba, tiesiog nekreipkit dėmesio, gal jie taip negalvoja, tik nori pasirodyt kieti :D
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyPir. 02 08, 2010 11:07 am

Karolla* rašo:
Ei, ne visi bernai tokie jau durni, kaip kai kurios rašo :D
Na aišku, durnų labai daug, bet yra ir normalių :)
Tik juos rast reikia :P
O jei jie kokias nesąmones kalba, tiesiog nekreipkit dėmesio, gal jie taip negalvoja, tik nori pasirodyt kieti :D
pas mus ne taip .
Atgal į viršų Go down
Karolla*
Nauja narė
Nauja narė
Karolla*


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-02-07
Miestas : Kaunas

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyAntr. 02 09, 2010 5:30 pm

Na, aš apie 11-14-mečius nekalbu :D N-16 :D
Atgal į viršų Go down
Snaige
Nauja narė
Nauja narė
Snaige


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-23
Age : 28

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyPen. 04 23, 2010 5:23 pm

Labai daug vaikinų man simpatizuoja, bet tik keli yra verti mano dėmesio ;D Bet ir tie keli yra pasikėlę ;D
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice -forum.net
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyŠt. 04 24, 2010 4:11 pm

Snaige rašo:
Labai daug vaikinų man simpatizuoja, bet tik keli yra verti mano dėmesio ;D Bet ir tie keli yra pasikėlę ;D


Zinok, man tas pats..nekenciu mamyciuku xD kiek vaikinu esate turejusios? ir kokio stiliaus vaikinai jums patinka ?
as turejau 2 , emo vaikinukus ;)))**
Atgal į viršų Go down
Snaige
Nauja narė
Nauja narė
Snaige


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-23
Age : 28

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptySk. 04 25, 2010 9:57 am

Aš tai nei vieno nesu turėjus ;D Aš dar žalia ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice -forum.net
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptySk. 04 25, 2010 7:14 pm

Snaige rašo:
Aš tai nei vieno nesu turėjus ;D Aš dar žalia ;DDD

siaip neskubek tureti vaikinu, zinok labai skaudu su jais issiskirti ;(( bet as ne is tu, kur padraugauja 1men ir viskas, as apie metus draugauju, bet kai interesai nesutapma, tai tada viskas baigta ;((
Atgal į viršų Go down
Yummy ;]
Nauja narė
Nauja narė
Yummy ;]


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-05-02
Age : 27
Miestas : Panevėžys

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptySk. 05 02, 2010 6:28 pm

Dabar kai amžius maždaug 10-13 metų tai geriau daugiau galvoti apie save ir savo sveikatą. Nekalbu apie savimeilę,manau supratot apie ką aš,bet žinoma niekas ir vaikinų nedraudžia tūrėti. Šūlej pas mane yra toks vienas labai gražus ir jis man žinoma visai patinka,bet tikrai į mane nekreipia dėmesio..Žinoma koks tolkas žiūrėt į nesimpatišką šeštokę,kai gali žiūrėti į gražias savo amžiaus merginas.. Bet dėl vaikinų niekada neprarandu vilties,kažkada vistiek atsiras tas vienintelis ir viskas bus OK ;]]
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyTr. 05 05, 2010 7:47 pm

Yummy ;] rašo:
Dabar kai amžius maždaug 10-13 metų tai geriau daugiau galvoti apie save ir savo sveikatą. Nekalbu apie savimeilę,manau supratot apie ką aš,bet žinoma niekas ir vaikinų nedraudžia tūrėti. Šūlej pas mane yra toks vienas labai gražus ir jis man žinoma visai patinka,bet tikrai į mane nekreipia dėmesio..Žinoma koks tolkas žiūrėt į nesimpatišką šeštokę,kai gali žiūrėti į gražias savo amžiaus merginas.. Bet dėl vaikinų niekada neprarandu vilties,kažkada vistiek atsiras tas vienintelis ir viskas bus OK ;]]
Pritariu tau ;D
Atgal į viršų Go down
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyPen. 05 07, 2010 8:04 am

As toki vaikina labai ilgai stebedavau, jis toks sexas, atrodo fainas ir visa kita ;} ir po 2men pradejau su drauge ji sekioti, o tada gavau numeri, tai susirasinejam, jis lbj mielas..(inlove) tai vakar nuo 18.22 iki 22.22 chatinom xD niekada nepraraskit vilties!!!
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyPen. 06 04, 2010 6:44 pm

cr3do rašo:
As toki vaikina labai ilgai stebedavau, jis toks sexas, atrodo fainas ir visa kita ;} ir po 2men pradejau su drauge ji sekioti, o tada gavau numeri, tai susirasinejam, jis lbj mielas..(inlove) tai vakar nuo 18.22 iki 22.22 chatinom xD niekada nepraraskit vilties!!!
Kai fainai tau
Atgal į viršų Go down
cookie
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-06-25

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyPen. 06 25, 2010 12:10 am

Aš taip pat esu įsimylėjusi. Jis mano klasiokas, bijau jam prisipažint, kad jį myliu, nes jei jis man to nejaučia, bus labai sunku vienoje klasėje, prieš jį jausiuos labai nedrąsiai, nors dabar esame geri draugai, nesu tikra dėl to, ar jis man ką nors jaučia... Dažnai išdarinėjam visokias nesąmones, žodžiu kai mes kartu mums linksma, tačiau nežinau ką daryti...
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyTr. 06 30, 2010 4:56 pm

cookie rašo:
Aš taip pat esu įsimylėjusi. Jis mano klasiokas, bijau jam prisipažint, kad jį myliu, nes jei jis man to nejaučia, bus labai sunku vienoje klasėje, prieš jį jausiuos labai nedrąsiai, nors dabar esame geri draugai, nesu tikra dėl to, ar jis man ką nors jaučia... Dažnai išdarinėjam visokias nesąmones, žodžiu kai mes kartu mums linksma, tačiau nežinau ką daryti...
Tiesiog ir toliau taip daryk ir sisvien po kiek laiko kazkas nutiks.
Atgal į viršų Go down
~G~
Nauja narė
Nauja narė
~G~


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-07-29

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyKv. 07 29, 2010 7:15 pm

Aš kaip ir norėčiau turėti vaikiną, bet nežinočiau ką atsakyti, jeigu koks nors klasiokas ateitu ir sakytu "Ė, gal nori būt mano pana?" ir pan. Visu pirma tai bijočiau, kad jis galbūt tik nori iš manęs pasišaipyti.
Atgal į viršų Go down
Gabe412
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-09-04

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyŠt. 09 04, 2010 12:03 pm

sweiki as cia esu naujoke. ir taipat tuiu viena problema pasmus sulei buvo nauokas krito jis man i aki ir turbut as jam patikau, po metu jis gavo mano numeri ir tik dabar nesenei man parase ar nori buti mano pana o dabar man jis jau man nebepatinka ka daryti kad jo neiskaudinti..... ?
Atgal į viršų Go down
Augustė :)
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-10-13

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyTr. 10 13, 2010 8:23 pm

Man patinka 9okas(as pati 8oke). Per pertaukas ji matau, jis kartais pasiziuri ir tiek. Laaabai noriu su juo susipazinti, bet nezinau kaip, beje esu kukli ir nedrasi. :(
Gal turit minciu kaip galeciau su juo susipazinti? :))
Atgal į viršų Go down
Augustė :)
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-10-13

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyTr. 10 13, 2010 8:25 pm

Man patinka 9okas(as pati 8oke). Per pertaukas ji matau, jis kartais pasiziuri ir tiek. Laaabai noriu su juo susipazinti, bet nezinau kaip, beje esu kukli ir nedrasi. :(
Gal turit minciu kaip galeciau su juo susipazinti? :))
Atgal į viršų Go down
Tėja ;)
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-10-13

~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 EmptyTr. 10 13, 2010 8:30 pm

Auguste, prieik prie jo ir pasisveikink ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
~*~Vaikinai~*~
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Vaikinai-
Pereiti į: