Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~*~ Jusu sitlius ~*~

Go down 
+21
OhO
Bučinukas
Mergina*
Gilfė
gabina
Laura.
NeLy
Yummy ;]
sheys
cr3do
Iwetux
mikutele
kamile124
BaBy
minikuki
Geroji_Meškutė
I_love_you :)
gabriele
Deimante*
**KaRoLiNa**
WINNER_GIRL
25 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptySk. 03 28, 2010 1:28 pm

cr3do rašo:
mikutele rašo:
man patinka ivairi rubai o plauku sukuosena emo [t]

man taip pat labai patinka emo stilius, as ji tiesiog dievinu !!! ir pati beabejo stengiuosi buti panasi i emo ;D

emo kietas stilius :SDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 1:07 pm

aisku, pats kieciausias xDDD
Atgal į viršų Go down
sheys
Nauja narė
Nauja narė
sheys


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-04-09
Age : 28
Miestas : Klaipėda

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 04 09, 2010 9:22 pm

Num jei pasiliaisiu plaukus tai jau emo? Nah xD Emo stiliuj vyrauja tamsios spalvos ir įvairūs kirpimai.
Šeip rengiuos sau patogiai. Mano kasdieninė apranga - juodi džindai, konversai, skara, marškiniai ar kokia palaidinė, palaidi arba su lankeliu plaukai, apyrankės. auskarai ;D dažnai rengiuos mėlynai, nes man tinka ir patinka ta spalva.
Na kaip ir turiu tą savajį stilių ir man jis patinka ^^
Atgal į viršų Go down
kamile124
Nauja narė
Nauja narė
kamile124


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2009-07-30

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 04 09, 2010 9:29 pm

man patinka rengtis madingai. niekada nesidedu ilgu sijonu nebent buna lb grazus.man patinka uzimesti ilga megztini arba tunika ;)))
emo atrodo vaisai graziai, bet pati emo but nenoriu
Atgal į viršų Go down
Yummy ;]
Nauja narė
Nauja narė
Yummy ;]


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-05-02
Age : 27
Miestas : Panevėžys

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptySk. 05 02, 2010 6:40 pm

Šeip emo stilius yra nieko gero,kai buvau 10-11 metų irgi galvojau oj gražučiai tai reiškia labai geri viskas ok ir aš tokia būsiu. Deja pasidomėjau jų tuo stiliumi,jie yra atsiskyrėliai,jei tiktas emo pjaustosi venas,kai kurie net žudosi. Vartoja alkoholį,rūko,tampa narkomanais,žodžiu kaip kokios lėlės. Gal ir gražūs bet kai kurie per daug išsidarko. Būna kurie apsimeta kad yra jų stiliaus nusikirpdami šono karpčiukus ir rengdamiesi juodai. Tikrasis laikytusi jų subkultūros.. Žodžiu,be reikalo aušinu burną :D

Mano stilius neautralus,rengiuosi kaip mn patinka,labai mėgstu ryškias spalvas,bet ne per daug ryškias. Neseniai spalvotus batus įsigyjau ir labai jais džiaugiuosi,laukiu vasaros kai galėsiu nešioti suknutes ir kitokius spalvingus drabužius ;DD
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyTr. 05 05, 2010 7:50 pm

Yummy ;] rašo:
Šeip emo stilius yra nieko gero,kai buvau 10-11 metų irgi galvojau oj gražučiai tai reiškia labai geri viskas ok ir aš tokia būsiu. Deja pasidomėjau jų tuo stiliumi,jie yra atsiskyrėliai,jei tiktas emo pjaustosi venas,kai kurie net žudosi. Vartoja alkoholį,rūko,tampa narkomanais,žodžiu kaip kokios lėlės. Gal ir gražūs bet kai kurie per daug išsidarko. Būna kurie apsimeta kad yra jų stiliaus nusikirpdami šono karpčiukus ir rengdamiesi juodai. Tikrasis laikytusi jų subkultūros.. Žodžiu,be reikalo aušinu burną :D

Mano stilius neautralus,rengiuosi kaip mn patinka,labai mėgstu ryškias spalvas,bet ne per daug ryškias. Neseniai spalvotus batus įsigyjau ir labai jais džiaugiuosi,laukiu vasaros kai galėsiu nešioti suknutes ir kitokius spalvingus drabužius ;DD
Tau patinka margos spalvos?
Atgal į viršų Go down
NeLy
Nauja narė
Nauja narė
NeLy


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-07

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyKv. 07 22, 2010 1:33 pm

Yummy ;] rašo:
Šeip emo stilius yra nieko gero,kai buvau 10-11 metų irgi galvojau oj gražučiai tai reiškia labai geri viskas ok ir aš tokia būsiu. Deja pasidomėjau jų tuo stiliumi,jie yra atsiskyrėliai,jei tiktas emo pjaustosi venas,kai kurie net žudosi. Vartoja alkoholį,rūko,tampa narkomanais,žodžiu kaip kokios lėlės. Gal ir gražūs bet kai kurie per daug išsidarko. Būna kurie apsimeta kad yra jų stiliaus nusikirpdami šono karpčiukus ir rengdamiesi juodai. Tikrasis laikytusi jų subkultūros.. Žodžiu,be reikalo aušinu burną :D

Mano stilius neautralus,rengiuosi kaip mn patinka,labai mėgstu ryškias spalvas,bet ne per daug ryškias. Neseniai spalvotus batus įsigyjau ir labai jais džiaugiuosi,laukiu vasaros kai galėsiu nešioti suknutes ir kitokius spalvingus drabužius ;DD
ne visi tikri emo tokie jei emo pjaustosi venas tai kaip paprastu vaiku kompanijoje vaikas giriasi kad eina pas psichologa galiu tiktiek pasakyti kad jei tau patinka ju rubai ir sukuosena tai tu taip ir daryk nebutinai turi buti tikras emo kad galetum taip atrdoditi
Atgal į viršų Go down
Laura.
Nauja narė
Nauja narė
Laura.


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-07-23
Miestas : Vilnius.

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 07 23, 2010 8:18 pm

Na,vasarą mėgstu rengtis ryžkiais rūbais.
Atgal į viršų Go down
gabina
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-09-19
Miestas : londonas

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 09 24, 2010 8:50 pm

mano stilius yra linksmas,grazus
Atgal į viršų Go down
Gilfė
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-11-05
Age : 29

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 11 05, 2010 8:47 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Gilfė, Sk. 11 06, 2016 11:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mergina*
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-11-20

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyŠt. 11 20, 2010 10:29 pm

Mano stilius yra labai įvairus. Kartais vaikštau aptemtais rūbais, kartais laisvesniais. Kartais žaismingais, kartais ne. Priklauso nuo nuotaikos.
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 10:50 pm

Pastebėjau, kad visi Punk style'a stato į rūbus. Nors Punk'us sieje ne skiauterės, ne savaržėlės ar britvos, ne kerzai, punk'us sieja muzika. Jie klausi Punk style'o muzikos, tu gali rengtis bet kaip, tiesiog tavo siela atsidavus Punk'ams...
________________________________
Taip pat emo jeigu vienas skin'as pasakė, kad Emo yra durniai kurie pjaustosi, zudosi ir pan., tai jie labai klysta. Emo yra stilius žmonių kurų sielos spalvos yra rausva, juoda, balta. Nereikia reikšminti tokiu dalyku, jeigu pora panu kurios rengiasi emo stiliumi, kuruioms a le "nusibodo" gyventi iššoka iš pastatų, arba būna padrąsintos savo "geriausių draugų" nusizudyti, tai aš asmeniškai pavadinsiu šį stilių "Parodysiu kokia aš "kieta iššokdama iš nusižudydama". Kam reikia žudytis, kam reikia skaudint šeima ir draugus?
Gal aš čia žiauriai, gal nusišnekejau truputuka, bet čia pirma kas šovė į galvą.
________________________________
O jeigu taip, tai man patinka daug stilių, tik negaliu jų visų sukišti į vieną.
Man patinka Punk ir Hip-Hop. Esmė tame kad lb klausau roko, o noriu šokti steet dance'a.
Dėl Punk tai nesigičiju: Mama neleis skiauterės>
O dėl Hip-Hop - neleis kelnių "klyno iki kelių"...
Atgal į viršų Go down
OhO
Nauja narė
Nauja narė
OhO


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2011-03-04

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 03 04, 2011 2:02 pm

Mano irgi paprastas :) Rengiuosiu laisvai, taip kaip man patinka ;)
Dažniausiai marškiniai, džinsai, suvelti plaukai, jokio makiažo. Aš visiška pohui*tė tai man nesvarbu ką mano kiti ;D.
o.O Tik dabar pamačiau Roberto Pattinsono interviu taj mes žiauriai panašūs o.O
Atgal į viršų Go down
Ela
Nauja narė
Nauja narė
Ela


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-08-11

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 8:01 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Ela, Sk. 07 24, 2016 11:17 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Gabriele111
Nauja narė
Nauja narė
Gabriele111


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-12-30
Age : 23
Miestas : Elektrėnai

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 12 30, 2011 1:27 pm

**KaRoLiNa** rašo:
Mano stilius yra nejoks [i] Rengiuosiu kaip patinka ir , kad būtų patogu fsfsdsdfdf
Pritariu Tau :)) :D
Atgal į viršų Go down
Ramintukas991
Nauja narė
Nauja narė
Ramintukas991


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-10-26
Age : 26
Miestas : Kaunas

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyPen. 10 26, 2012 11:44 pm

Tiesa pasakius tai mano stiliu galima apibudint kaip meniska. megstu rengtis graziai ir madingai. stengiuos derinti drabuzius ir seip turiu toki kaip ir mados pojuti. bent jau man taip sako. labai nemegstu placiu dzinsu. tiesiog negaliu ju pakest ir seip nlb tinka prie mano stiliaus. labai megstu ivairias virveles apyrankes smulkius pakabucius ir t.t Zodziu mano stilius madingas ir meniskas :)))
Atgal į viršų Go down
Hjan_sumeer
Nauja narė
Nauja narė
Hjan_sumeer


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2013-07-05
Age : 25

~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 EmptyŠt. 07 06, 2013 4:37 pm

vasara rengiuosi patogiai, o kada reik i sule tai apsirengiu graziau, madingiau :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~ Jusu sitlius ~*~   ~*~ Jusu sitlius ~*~ - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
~*~ Jusu sitlius ~*~
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Stilius ir Mada-
Pereiti į: