Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~*~Anketa~*~

Go down 
+7
agotuke_braskyte
Gabriele111
goda-marija
Snaige
cr3do
mikutele
WINNER_GIRL
11 posters
AutoriusPranešimas
WINNER_GIRL
Pagrindine administratore
Pagrindine administratore
WINNER_GIRL


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-08-18
Miestas : Joniškis

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyAntr. 08 19, 2008 10:55 am

Na patys sukurkite siokia tokia apie sav enaketa, ir ja idekite i nauja tema :)
Atgal į viršų Go down
https://winer-girl.forumlt.com
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyŠt. 02 06, 2010 8:13 pm

as laura.man 11metu gyvenu kedainiuse .megstu bendrauti su draugemis mano one pipselauryte ,friendsclub, mikutele11 .norite galite pasikviesti
Atgal į viršų Go down
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptySk. 03 28, 2010 10:41 am

AS Kamile is Vilniaus.svajoju buti veterinare ( kaip ir mano tetis ir mociute;p)
va megstu dainuoti, tiesiog labai megstu... muzika man visas gyvenimas , beveik....
turiu nemazai draugu, kuriais galiu pasikliauti....labai dievinu Amy Winehouse, nes jos muzika TOBULA...ja domiuosi jau 3m....visi laiko mane kvaila, bet as tiesiog turiu savo favorita ( cia apie Amy)...na ne4bekankinsiu jusu xDDDD

na cia as https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/1zez707.jpg
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptySk. 03 28, 2010 1:37 pm

cr3do rašo:
AS Kamile is Vilniaus.svajoju buti veterinare ( kaip ir mano tetis ir mociute;p)
va megstu dainuoti, tiesiog labai megstu... muzika man visas gyvenimas , beveik....
turiu nemazai draugu, kuriais galiu pasikliauti....labai dievinu Amy Winehouse, nes jos muzika TOBULA...ja domiuosi jau 3m....visi laiko mane kvaila, bet as tiesiog turiu savo favorita ( cia apie Amy)...na ne4bekankinsiu jusu xDDDD

na cia as https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/1zez707.jpg


Matos kad draugiska ;)
Atgal į viršų Go down
Snaige
Nauja narė
Nauja narė
Snaige


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-23
Age : 28

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyPen. 04 23, 2010 5:19 pm

ikos merginos. Aš esu Ieva, gyvenu Šiauliuose, gimiau 1996 m. žvarbią 01. 22 dieną, Kaune. Esu Vandenis. Seselė mano mamai sakė , kad kada gimiau mano riksmas buvo girdėti visoje ligoninėje ;DDD Tada seselė mano mamai pasakė, kad turbūt užaugusi būsiu dainininkė ;DDD Na nežinau, taip bus ar nebus, žinau viena : savo gyvenimą TIKRAI siesiu su muzika. Ji mane lydi nuo vaikystės, aš tik ja gyvenu, nei dienos negaliu be dainos;D Esu jau daaaaug kartų koncertavusi savo senojoje mokykloje, taip pat dainavau solo Šiaulių Kultūros Namuose.
Dabar šiek tiek apie augintinius : auginu Pekino veislės šuniuką Rikį ( jam birželio 19 d. bus 4 m.) ir dvi žuvytes mini akvariume.

Dar šis tas apie mane : esu rudų plaukų, 166 cm. ūgio, žalių akių mergina, mėgstanti tūsintis ir dainuoti :] Draugai mane apibūdina kaip draugišką, linksmą ir mielą meniškos sielos asmenybę.

P.S Jeigu ką nors norėsit paklausti, klauskit, mielai atsakysiu :]
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice -forum.net
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyŠt. 04 24, 2010 4:15 pm

au matosi mes panasios xD as taip pat dainuoju , labai patinka groti, kurti muzika ;) bet sesele sake mano mamai, kad esu labai grazi ;)
Atgal į viršų Go down
goda-marija
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2011-07-02

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyŠt. 07 02, 2011 6:42 pm

cr3do rašo:
au matosi mes panasios xD as taip pat dainuoju , labai patinka groti, kurti muzika ;) bet sesele sake mano mamai, kad esu labai grazi ;)
[p] [p] [p] [p]
Atgal į viršų Go down
Gabriele111
Nauja narė
Nauja narė
Gabriele111


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-12-30
Age : 23
Miestas : Elektrėnai

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyPen. 12 30, 2011 2:23 pm

Na aš ir dar isikišiu :DDDD aš esu Gabriele ;pp man yra 11metų esu iš Elektrėnų .:))
Mėgstu dainuoti,groti su pianinu, piešti :))
Esu gan linksma bei draugiška :)) ;D
Na jai kas nori sužinoti daugiau laukiu sms į pm :))) :D

Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyTr. 02 29, 2012 2:48 pm

Aš esu Agota gyvenu kaime Antakalnyje. Prie Kaišiadorių. Vsarą man bus 11m. :) Šiaip mėgstu dainuoti ir man sękasi na mano muzikos mokytoja ir mokytojas(buvęs) taip sakė. Nuo kitų metų noriu eiti į muzikos mokyklą :) Groti gitara. :) Turiu pravardes - Aguona ir Braškytė ;D xD Kiekvieną vasarą važiuoju į pajūrį... :)
Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyTr. 02 29, 2012 2:49 pm

Beje, mėgstu piešti, tik gaila gražiai nemoku... :( xD Turiu 2 šunis, 1 katiną ir 7 žuvytes. Vokiečių aviganį Argą, pekiną Koksą, kačiuką juodą su didelėm akytėm :) Ir žuviukus gupijas :)
Atgal į viršų Go down
indre.mhm
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-05-05

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyŠt. 05 05, 2012 10:39 pm

Laba. Aš Indrė iš Marijampolės. Mano skype yra indrute0707. Esu draugiška , mėgstu dainuoti. Auginu du šuniukus - Baksą ir Mapsą. Jei norit galit rašyt duosiu facebook'ą [p]
Atgal į viršų Go down
Ramintukas991
Nauja narė
Nauja narė
Ramintukas991


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-10-26
Age : 26
Miestas : Kaunas

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyŠt. 10 27, 2012 12:16 am

Sveiki, aš esu Raminta. Man 14 metų. Esu meniškos sielos žmogeliukas. Draugai sako, kad aš žmogus talentas. Mėgstu, šokti, piešiu, dainuoju, esu modelis. Mėgstu buti sudraugais, trbt didziaja savo laiko dali praleidziu su jais. tiesiog negaliu gyventi be draugu. nemegstu buti viena. oi kiek as cia issipleciau, tai gal jau ir baigsiu ;)))
Atgal į viršų Go down
Hjan_sumeer
Nauja narė
Nauja narė
Hjan_sumeer


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2013-07-05
Age : 25

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyŠt. 07 06, 2013 4:04 pm

1. Mano vardas Diana. 2. man 14 metu. 3. Gyvenu kaime. 4. megstu rasyti, sokti ir piesti. 5. myliu kates 6. turiu geriausia drauge Brigita 7. esu draugiska, megstu svajoti ir kurti ateities planus :)
Atgal į viršų Go down
ta kuri laiminga
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2014-12-12

~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ EmptyPir. 12 29, 2014 1:53 pm

Mano vardas Vaiva. Man 11. Gyvenu Vilniuje. Turiu daug draugių, bet neturiu geriausios. Mėgstu piešti, šokti. Turiu savo šuniuką. Jei norėtumėt susipažint: Paštas vaiva.ma12@gmail.com, skype vaiva.vaiva963
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~*~Anketa~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Anketa~*~   ~*~Anketa~*~ Empty

Atgal į viršų Go down
 
~*~Anketa~*~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Pramogos :: Draugai-
Pereiti į: