Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~*~Menesines~*~

Go down 
+30
Irmante
Gabija
Hjan_sumeer
Meskis
kotryna C.
Ramintukas991
Moonlight0617
agotuke_braskyte
Ruta
Ela
cookie
egluciuke123
Mergina*
Gilfė
Bučinukas
~G~
Snaige
sheys
NeLy
cr3do
kamile124
girl13
mikutele
Iwetux
BaBy
minikuki
aJ nUu
Kiss
ramilakas
WINNER_GIRL
34 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
WINNER_GIRL
Pagrindine administratore
Pagrindine administratore
WINNER_GIRL


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-08-18
Miestas : Joniškis

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyAntr. 08 19, 2008 10:46 am

Na cia gan rimtas reikalas, tad nesidrovekite issireiksti :)
Atgal į viršų Go down
https://winer-girl.forumlt.com
ramilakas
Nauja narė
Nauja narė
ramilakas


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2008-08-25

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyKv. 08 28, 2008 10:19 am

na man jos prasidejo liepos 14 diena... [r]
Atgal į viršų Go down
WINNER_GIRL
Pagrindine administratore
Pagrindine administratore
WINNER_GIRL


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2008-08-18
Miestas : Joniškis

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPir. 09 08, 2008 5:48 pm

OoO... o TAU KIEK METU? man dar jos nera prasidejusios... Bet manau labai svarbu prisiminti bei idomu kuria diena prasidejo menesines... Pvz as prisimenu kada man pradejo augti krutine... Per senelio gimtadieni... Na, ji nera labai didele :D bet jei jau greit sueis metai :D tai bus spalio 19 ;D
Atgal į viršų Go down
https://winer-girl.forumlt.com
Kiss
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-11-28

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 11 28, 2008 4:39 pm

Man jau prasidėjo.Gal pavasari. Žinai tai nieko gero. Labai nervina [o]
Atgal į viršų Go down
aJ nUu
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-01-03

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyŠt. 01 03, 2009 10:56 pm

aR sunku kai ira menesines? [y]
Atgal į viršų Go down
minikuki
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2009-07-08

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyTr. 07 08, 2009 4:58 pm

turiu pasakyti nesamone!!! o kokias priemones naudojat? (toms kurioms prasidejo?/)
[y]
Atgal į viršų Go down
BaBy
Nauja narė
Nauja narė
BaBy


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-07-13

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPir. 07 13, 2009 8:03 pm

Man jos dar neprasidėją. Nelaukiu. Visoms kam prasideda labai skauda pilvo apačią, tai vat ir labai kraujas bėga. Viena dalim noriu kita ne. Pirma noriu dėl to, kad skaitysis pradedu bręsti, o antra nenoiu nes skauda
Atgal į viršų Go down
Iwetux
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-02-06
Miestas : Telšių raj.

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyŠt. 02 06, 2010 5:12 pm

BaBy rašo:
Man jos dar neprasidėją. Nelaukiu. Visoms kam prasideda labai skauda pilvo apačią, tai vat ir labai kraujas bėga. Viena dalim noriu kita ne. Pirma noriu dėl to, kad skaitysis pradedu bręsti, o antra nenoiu nes skauda
Nu ir nusišnekėjai. Ne visoms skauda pilvo apačią tik kaikurioms, mano draugei pvz visiškai neskauda, o ir kraujas (menstruacinis skystis, ne visai kraujas) kaikurioms yra gausus, kaikurioms vidutiniškai, o kaikurioms labai mažai. Mėnesinės parodo ar esi sveika, jei jos po 18 metų neprasideda reikia kreiptis į gydytoją, nes kažkas yra blogai. Nežinia, gal tau iš vis neskaudės? Požymiai mėnesinių irgi yra, pavyzdžiui atsiradusi balta dėmelė ant kelnaičių rodo, kad maždaug po 6 mėnesių tau prasidės mėnesinės.
Man asmeniškai dar neprasidėję, ir nelaukiu. :)
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyŠt. 02 06, 2010 8:02 pm

man tai 11metu o jau brest bet nesergu menesinem .as nelaukiu to laiko nes bijau ;((
Atgal į viršų Go down
girl13
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2010-03-05
Age : 27

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 03 05, 2010 8:52 pm

Pritariu tau, Iwetux, bet man šiaip tos baltos dėmelės ant kelnaičių buvo maždaug apie metus su puse ir tik tada prasidėjo.;}
Atgal į viršų Go down
kamile124
Nauja narė
Nauja narė
kamile124


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2009-07-30

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPir. 03 08, 2010 2:56 pm

as turiu mergaites knyga tan apie tokiu visokiu dalykiukus parasyta.
as tai menesiniu nlb laukiu nes nzn kaip reiks mamai paskyt o jus?
Atgal į viršų Go down
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptySk. 03 28, 2010 10:19 am

man jau irgi yra, apie 9men... fu...kaip man nepatinka..man beto skauda pilvuka...o krutys jau augt pradejo gal 1,5 metu xD
ai beto mamai as pasakiau labai lengvai.. mama gamino tada xD as ateinu is tualeto ir sakau- mamyteea, man kazkas yra xD mama-Kamile, zinau xD ir viskas, mes abidvi kai kalbejom apie jas zvengdavom ( net nezinau kodel)
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptySk. 03 28, 2010 1:22 pm

cr3do rašo:
man jau irgi yra, apie 9men... fu...kaip man nepatinka..man beto skauda pilvuka...o krutys jau augt pradejo gal 1,5 metu xD
ai beto mamai as pasakiau labai lengvai.. mama gamino tada xD as ateinu is tualeto ir sakau- mamyteea, man kazkas yra xD mama-Kamile, zinau xD ir viskas, mes abidvi kai kalbejom apie jas zvengdavom ( net nezinau kodel)

O tau sunku su mėnesinis ?
Atgal į viršų Go down
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyKv. 04 01, 2010 1:06 pm

Beabejo , bet jau speju priprasti...labai nepatogiai jauciuosi...
Atgal į viršų Go down
NeLy
Nauja narė
Nauja narė
NeLy


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-07

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyTr. 04 07, 2010 7:24 pm

Labukas man ir prasidejo menesines jau 2 menesius naudoju tamponus o.b. pro comfort mini labai patinka
o siaip paprastom dienomis tai higieninius paketus always ultra sensityve
Atgal į viršų Go down
NeLy
Nauja narė
Nauja narė
NeLy


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-07

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyTr. 04 07, 2010 7:25 pm

ir siaip paskaitinekit apie tai www.o.b.lt
Atgal į viršų Go down
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyKv. 04 08, 2010 8:36 pm

Kiek Tau metu?, jei galima paklausti ;p
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 04 09, 2010 1:07 pm

cr3do rašo:
Kiek Tau metu?, jei galima paklausti ;p
Sakejei 11 metų. ;)
Atgal į viršų Go down
cr3do
Nauja narė
Nauja narė
cr3do


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 04 09, 2010 8:23 pm

siaip nelabai gerai nesioti tamponus, kai 11metuku ;) poto bus problemu veliau ...
Atgal į viršų Go down
sheys
Nauja narė
Nauja narė
sheys


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-04-09
Age : 28
Miestas : Klaipėda

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 04 09, 2010 8:59 pm

Kažkuri čia minėjo, kad nelaukia , nes ale labai skauda. Asmeniškai aš išvis nieko nejaučiu tik patį tą kraujo nutekėjimą. Išimtis gal buvo antrosios menesinės per kurias pakilo 39 temperatūra.
Visoms mergaitėms skirtingai, o geriausia pasiklaust mamos kaip buvo jai ar kada buvo, nes tadad maždaug gali manyt, kad panašiai bus ir tau.
Man su mama beveik viskas atitiko tik jai menstruacijos prasidėjo metais vėliau negu man.
Atgal į viršų Go down
Snaige
Nauja narė
Nauja narė
Snaige


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-23
Age : 28

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 04 23, 2010 5:26 pm

Mėnesinėm sergu jau daugiau nei metus, nėra jos tokios baisios...
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice -forum.net
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 06 04, 2010 6:39 pm

Kuo greiciau degu ateini ir graiciau praeina.
Atgal į viršų Go down
~G~
Nauja narė
Nauja narė
~G~


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-07-29

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyKv. 07 29, 2010 7:07 pm

Čia toms kurios naudoja tamponus: Ar neskauda ju isideti? Ir ar tikrai saugu maudytis per menesines jeigu esi su tamponu?
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPir. 08 30, 2010 10:42 pm

Nors pati nenaudoju bet skaiciau kad merginos kurios nera taip sakant prasadusios nekaltybes joms nerekomenduojama juos naudoti... Sakiciau kad neskauda tik nelabai malonu. o del maudimosi tai gan saugu... jeigu tinkamai isidesi. :)
Atgal į viršų Go down
Gilfė
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-11-05
Age : 29

~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ EmptyPen. 11 05, 2010 8:45 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Gilfė, Sk. 11 06, 2016 11:27 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~*~Menesines~*~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ Empty

Atgal į viršų Go down
 
~*~Menesines~*~
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Tema-
Pereiti į: