Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~*~Menesines~*~

Go down 
+30
Irmante
Gabija
Hjan_sumeer
Meskis
kotryna C.
Ramintukas991
Moonlight0617
agotuke_braskyte
Ruta
Ela
cookie
egluciuke123
Mergina*
Gilfė
Bučinukas
~G~
Snaige
sheys
NeLy
cr3do
kamile124
girl13
mikutele
Iwetux
BaBy
minikuki
aJ nUu
Kiss
ramilakas
WINNER_GIRL
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyKv. 11 11, 2010 8:14 pm

Gilfė rašo:
Kokios blogos tos menesines, as negalejau maudytis, o gi buvo vasara...
Užjaučiu.
Atgal į viršų Go down
Mergina*
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-11-20

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 11 20, 2010 10:19 pm

Merginos, nebijokit tų mėnsinių, tai labai normalus dalykas. Aišku, pačioj pradžioj baisu būna, o paskui pripranti ir viskas gerai.
Aš jomis susirgau kai man buvo 13 metų (dabar 14 man yra). Buvo gan baisu pasakyt mamai, bet nieko, pasakiau. Buvo man jos išnykusios 6 mėnesiams, tai mama pas ginekologę užrašė. O dieve, kad jūs įsivaizduotumėt kaip aš bijojau, net verkiau. Mama vis ramino, kad nieko tokio ir pan, bet man tai nepadėjo. Toks stresas man buvo... Bet kai nuėjau nieko tokio baisaus nebuvo, ant tos kedutės neguldė, ten tik paklausinėjo, krūtis apžiūrėjo ir vaistukų išrašė. Dabar viskas susitvarkė, viskas normaliai.
Aš šiaip naudoju always paketus, man geriausi jie, o kai tik pateplioja tai įklotus (nepamenu pavadinimo). Mėnesinių dienomis pilvo visiškai neskauda gal tik kiek irzli būnu.
Atgal į viršų Go down
egluciuke123
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2011-04-01

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: nj   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyPen. 04 01, 2011 1:28 pm

Prie 7 menesius as savo kelnaitese radau baltu demeliu.Man greit prasides menesines.Bijau!!!!!!!!!!!O jau pas ginekologa tai as tikrai neisiu!!
Atgal į viršų Go down
cookie
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-06-25

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyAntr. 04 26, 2011 8:28 pm

Juk nebūtina eiti pas ginekologę nei prasidėjus mėnesinėms, nei kai jų ilgai nebūna :)
Atgal į viršų Go down
Ela
Nauja narė
Nauja narė
Ela


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-08-11

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 7:47 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Ela, Sk. 07 24, 2016 11:13 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
sheys
Nauja narė
Nauja narė
sheys


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-04-09
Age : 28
Miestas : Klaipėda

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyAntr. 01 03, 2012 6:40 pm

Viosom skirtingai gi , man išvis tos išskyros 2 metus buvo ir tik tada pačios menstruacijos prasidėjo.
Atgal į viršų Go down
Ruta
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-02-18

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 02 18, 2012 12:57 am

Sveikos. Man 13 metų. Aš baltas dėmes ant kelnaičių jau pastebiu gan ilgai... Aš jų laukiu.. Bet nežinau kaip mama prašnekint, kad man papasakotu daugiau apie mėnesines. Mano visos klasiokės jau susirgusios, o aš dar ne... ;/ Jau turėjau skausmų pilvo apačios, kojų ir nugaros. Bet vis dar nesulaukiu jų...
Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyTr. 02 29, 2012 2:11 pm

:)


Paskutinį kartą redagavo agotuke_braskyte, Št. 11 24, 2012 2:00 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyPen. 03 02, 2012 8:23 pm

:D


Paskutinį kartą redagavo agotuke_braskyte, Št. 11 24, 2012 2:00 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Moonlight0617
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-03-24

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 03 24, 2012 4:21 pm



Man 13 m. beveik 14, taip pat pastebiu baltas demeles ant kelnaiciu, jos jau apie 1metus pas mane, naudoju iklotus, taip pat skaudejo pilva, bet irgi nesulaukiu menesiniu.Gal del to kad esu letesnio brendimo? Neturiu dar normalios krutines, tik isauge kaskokie kieti gumbeliai ir jie neauga ;/ kai kurie klasiokai saiposi bet kenciu...
Atgal į viršų Go down
Moonlight0617
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-03-24

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 03 24, 2012 4:28 pm

~G~ rašo:
Čia toms kurios naudoja tamponus: Ar neskauda ju isideti? Ir ar tikrai saugu maudytis per menesines jeigu esi su tamponu?

Skaiciau kad neskauda,reik kaskaip ten isiskest.. nu zodziu intike pasijieskok informacijos ;DD
Man tai asmeniskai tie tamponai labai idomus, noriu isbandyti iskart kai tik susirgsiu :D
Atgal į viršų Go down
Moonlight0617
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-03-24

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 03 24, 2012 4:30 pm

O kas buvot pas ginekologe? LAbai baisu ten? Skaiciau mergaites knygot kad ten praskecia organus moteriskus su kaskokiu sketikliu, bijociau ten ejti...
Atgal į viršų Go down
Ramintukas991
Nauja narė
Nauja narė
Ramintukas991


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-10-26
Age : 26
Miestas : Kaunas

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 10 27, 2012 12:32 am

Menesines man prasidejo 12 metu. Istiesu tj nera labai malonus laikotarpis, bet tikrai nera ko bijoti. ir tikrai ne visoms pilva skauda. vat man tj kartais skauda kartais ne. taigi tikrai nereikia bijoti :)
Atgal į viršų Go down
kotryna C.
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-11-12

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~*~menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyPir. 11 12, 2012 1:56 am

man pvz buvo beveik 11 nu uz keliu menesu turejo sukakti 11 metu. Nu tai man kelnaites visada budavo baltos buvo apstoja ir vel po atostogu man prasidej bet nestiprei .Mama sako nesiok vienkartinius paketukus bet ji sako kad as per jauna ir nezinau ka daryt.
Atgal į viršų Go down
Meskis
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2013-02-06
Age : 24
Miestas : Klaipeda

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyTr. 02 06, 2013 10:38 pm

Man irgi jos prasidejo jau 3 men. Na istikro tai laukiau bet dabar nieko geroo. Labai vargina. Pasigirkit kokiu paketus naudojat:) As vis zadu isbandyt tamponus bet neisdrystu :) Nebijokit jus ju :*
Atgal į viršų Go down
Hjan_sumeer
Nauja narė
Nauja narė
Hjan_sumeer


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2013-07-05
Age : 25

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 07 06, 2013 11:52 am

Meskis rašo:
Man irgi jos  prasidejo jau 3 men. Na istikro tai laukiau bet dabar nieko geroo. Labai vargina. Pasigirkit kokiu paketus naudojat:) As vis zadu isbandyt tamponus bet neisdrystu :) Nebijokit jus ju :*

Man visaaai neseniai siaip. man 14 ir prasidejo tik liepos 4 :). Siaip istikruju seniau net jaudindavausi, kad neprasides :D naudoju Naturela. labai patinka :). o pas tave jau reguliarios ar nelabai? :o
Atgal į viršų Go down
Hjan_sumeer
Nauja narė
Nauja narė
Hjan_sumeer


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2013-07-05
Age : 25

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 07 06, 2013 11:55 am

Labukas, beto noreciau paklausti. Kokios jusu spalvos menesiniu kraujas? man kaip neseniai prasidejo, bet kraujo lb lb mazai. Tik kazkoks rudumas. Internete bandziau jieskot bet ten priskirta tik moteris... mamai nezinau ar sakyt. Gal galit patart? ar kar kazka?
Atgal į viršų Go down
Meskis
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2013-02-06
Age : 24
Miestas : Klaipeda

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 07 13, 2013 9:59 pm

Hjan_sumeer rašo:
Labukas, beto noreciau paklausti. Kokios jusu spalvos menesiniu kraujas? man kaip neseniai prasidejo, bet kraujo lb lb mazai. Tik kazkoks rudumas. Internete bandziau jieskot bet ten priskirta tik moteris... mamai nezinau ar sakyt. Gal galit patart? ar kar kazka?
Matai kadangi kraujas greit isdziuna ir dar jai jo buna ne daug tai todel ir atrodo rudas nesijaudink viskas ok :) Dar paneles patarkit ka daryt jai labai placiai bega :D paprasto paketo neuztenka nes issitepa :(
Atgal į viršų Go down
Hjan_sumeer
Nauja narė
Nauja narė
Hjan_sumeer


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2013-07-05
Age : 25

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptySk. 07 14, 2013 3:02 pm

Meskis rašo:
Hjan_sumeer rašo:
Labukas, beto noreciau paklausti. Kokios jusu spalvos menesiniu kraujas? man kaip neseniai prasidejo, bet kraujo lb lb mazai. Tik kazkoks rudumas. Internete bandziau jieskot bet ten priskirta tik moteris... mamai nezinau ar sakyt. Gal galit patart? ar kar kazka?
  Matai kadangi kraujas greit isdziuna ir dar jai jo buna ne daug tai todel ir atrodo rudas nesijaudink viskas ok :)   Dar paneles patarkit ka daryt jai labai placiai  bega :D paprasto paketo neuztenka nes issitepa :(
Tai turbut tau reikia daznai naudoti naktynius paketus. Nes man kada irgi "placiai" tai uzsidedu naktynius ir viskas :) aciu kad nuraminai :)
Atgal į viršų Go down
Gabija
Nauja narė
Nauja narė
Gabija


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2012-07-08
Miestas : Panevėžys

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyTr. 08 14, 2013 3:26 pm

Man jau visi požymiai - krūtinė, išskyros baltos, plaukai tam tikrose srityse :)
Ne už ilgo turėtų prasidėt, bet aš jų taaaip nelaukiu... :/
Atgal į viršų Go down
Irmante
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-09-09

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyPir. 09 09, 2013 5:34 pm

Man 12m. Kelnaitėse randu baltą arba labai nedažnai tokį ruda, kartu maišyta su krauju skysti. Aš nesuprantu ar tai tiesiog kraujas ar kažkas. Bandžiau ieškoti per google, bet ten buvo apie moteris. Gal kas galit padėt?
Atgal į viršų Go down
Laim@
Nauja narė
Nauja narė
Laim@


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2013-09-23
Miestas : Klaipėda

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyPir. 09 23, 2013 5:19 pm

Snaige rašo:
Mėnesinėm sergu jau daugiau nei metus, nėra jos tokios baisios...


Va butent ir man taip pat nors sergu 3 metus bet nieko baisaus nera,ir man jokiu skausmu nera
Atgal į viršų Go down
Girl on fire
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2014-08-02

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyŠt. 08 02, 2014 8:19 pm

Man jau 13m. As dar nesergu. Bet man jau yra isskyros ir plaukeliai tokiose srityse. Visi pozymiai yra. Ar man jay bus mms ar dar ne noreciau paklausti jusu ;)
Atgal į viršų Go down
ta kuri laiminga
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2014-12-12

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyPen. 12 12, 2014 4:16 pm

Man 11. Vakar skaudėjo pilvo apačią randu baltų gleivių kokius 3 mėnesius. Buvau irzli mama sakė nusipirkti paketų. Ką daryt? Patarkit:)
Atgal į viršų Go down
ta kuri laiminga
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2014-12-12

~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 EmptyPir. 12 29, 2014 2:01 pm

Patarkit ką daryt? Baltų išskyrų labai daug bėga. Mėnesinių neturiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Menesines~*~   ~*~Menesines~*~ - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
~*~Menesines~*~
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Tema-
Pereiti į: