Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))

Go down 
+5
kamile124
mikutele
Karolla*
Iwetux
upsta
9 posters
AutoriusPranešimas
upsta
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-02-06

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyŠt. 02 06, 2010 12:39 am

nu cia visos vienos kitom padesim kitos pades, kitos klaus, nu ir as pirma paklausiu...
nu matote :) man vienas berniukas patinka, jis 1 metais vyresnis uz mane, jis man lb patinka, visos sako kad jis nera toks grazus bet man kaskdl lb lb grazus ;P as siaip tai nebijau su visais kalbeti bet jo paprasyti tel numerio byjau :$
turiu broli 2 metais vyresnis uz mane, lb lb populerus mokykloi nes pats geriausias futbolininkas, ir visi ji pazysta, ir tas berniukas kur man patinka vis kai praeina pro mane tipo kad 'o (nesakysiu brolio vardo) vienu zodzio jo sese, ir as viena karta sakau, 'as turiu varda.' jis tik'mm' nu vienu zdziu, cia musu pokalbis buna, ir viena diena po mokyklos as ejau su dvejom draugem namo ir jis su dviraciu atvaziavo as jo nlb pazinau, o jos zinojo ir viena mergaite angliskai (nes as ne LT gyvenu) kad tipo 'will you go out with him' as tik tipo ne jis durnas :D ;DD nu zinoma as jo nepazinojau, o jis tipo 'ne! jinai vyresne uz mane' o tos mergaites sako tipo 'ne.' o jis kelintokia tu, as sakau '9' o as sakau 'o tu?' jis '10' ir as pasijuokiu... nu vineu zodziu, gailiuosi kad as nepasakiau jo jam ;DD mano drauge jo nuerio prase tipo duok savo tel numeri mano draugei, bet jis sake ne.
nu tai jai galit padekit :)
p.s. as naujoke ;P
Atgal į viršų Go down
Iwetux
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-02-06
Miestas : Telšių raj.

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyŠt. 02 06, 2010 5:03 pm

Žinok, nesupratau ką tu tuom norėjai pasakyt.
Atgal į viršų Go down
Karolla*
Nauja narė
Nauja narė
Karolla*


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-02-07
Miestas : Kaunas

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptySk. 02 07, 2010 9:39 pm

Aš taip pat nelabai supratau viso pasakojimo :D
Bet kažkada irgi norėjau vaikino numerio paprašyt, bet per daug bijojau tai iš draugės jo numerį gavau ir parašiau :)
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyPir. 02 08, 2010 11:08 am

As tai turio vieno tik berniuko nr. o kito neturiu ;(
Atgal į viršų Go down
kamile124
Nauja narė
Nauja narė
kamile124


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2009-07-30

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyPir. 03 08, 2010 2:47 pm

upsta rašo:
nu cia visos vienos kitom padesim kitos pades, kitos klaus, nu ir as pirma paklausiu...
nu matote :) man vienas berniukas patinka, jis 1 metais vyresnis uz mane, jis man lb patinka, visos sako kad jis nera toks grazus bet man kaskdl lb lb grazus ;P as siaip tai nebijau su visais kalbeti bet jo paprasyti tel numerio byjau :$
turiu broli 2 metais vyresnis uz mane, lb lb populerus mokykloi nes pats geriausias futbolininkas, ir visi ji pazysta, ir tas berniukas kur man patinka vis kai praeina pro mane tipo kad 'o (nesakysiu brolio vardo) vienu zodzio jo sese, ir as viena karta sakau, 'as turiu varda.' jis tik'mm' nu vienu zdziu, cia musu pokalbis buna, ir viena diena po mokyklos as ejau su dvejom draugem namo ir jis su dviraciu atvaziavo as jo nlb pazinau, o jos zinojo ir viena mergaite angliskai (nes as ne LT gyvenu) kad tipo 'will you go out with him' as tik tipo ne jis durnas :D ;DD nu zinoma as jo nepazinojau, o jis tipo 'ne! jinai vyresne uz mane' o tos mergaites sako tipo 'ne.' o jis kelintokia tu, as sakau '9' o as sakau 'o tu?' jis '10' ir as pasijuokiu... nu vineu zodziu, gailiuosi kad as nepasakiau jo jam ;DD mano drauge jo nuerio prase tipo duok savo tel numeri mano draugei, bet jis sake ne.
nu tai jai galit padekit :)
p.s. as naujoke ;P


as biski nesupratau kokios tu norejai pagalbos
Atgal į viršų Go down
sheys
Nauja narė
Nauja narė
sheys


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-04-09
Age : 28
Miestas : Klaipėda

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyPen. 04 09, 2010 8:55 pm

Na gal KAŽKĄ ir supratau, bet tu labai viską išmestai pasakoji. Pirma vieną paskui perlėki prie kiro, paskui vėl grįžti ir t.t.
Jei dėl tel numerio tai bandyk pati klaust arba jei neduoda ar baisu, paklausk to vaikino draugų. Jei ir tu jam patinki tai manau viskas gerai, bet ar tu tikra , kad patinki?
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyPen. 06 04, 2010 6:41 pm

Aš ir nesupratau. o_O
Atgal į viršų Go down
Mergina*
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-11-20

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyŠt. 11 20, 2010 10:28 pm

Nu nerašykit tokių durnų temų.
Atgal į viršų Go down
lija
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-02-11

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptyŠt. 02 11, 2012 11:33 pm

upsta rašo:
nu cia visos vienos kitom padesim kitos pades, kitos klaus, nu ir as pirma paklausiu...
nu matote :) man vienas berniukas patinka, jis 1 metais vyresnis uz mane, jis man lb patinka, visos sako kad jis nera toks grazus bet man kaskdl lb lb grazus ;P as siaip tai nebijau su visais kalbeti bet jo paprasyti tel numerio byjau :$
turiu broli 2 metais vyresnis uz mane, lb lb populerus mokykloi nes pats geriausias futbolininkas, ir visi ji pazysta, ir tas berniukas kur man patinka vis kai praeina pro mane tipo kad 'o (nesakysiu brolio vardo) vienu zodzio jo sese, ir as viena karta sakau, 'as turiu varda.' jis tik'mm' nu vienu zdziu, cia musu pokalbis buna, ir viena diena po mokyklos as ejau su dvejom draugem namo ir jis su dviraciu atvaziavo as jo nlb pazinau, o jos zinojo ir viena mergaite angliskai (nes as ne LT gyvenu) kad tipo 'will you go out with him' as tik tipo ne jis durnas :D ;DD nu zinoma as jo nepazinojau, o jis tipo 'ne! jinai vyresne uz mane' o tos mergaites sako tipo 'ne.' o jis kelintokia tu, as sakau '9' o as sakau 'o tu?' jis '10' ir as pasijuokiu... nu vineu zodziu, gailiuosi kad as nepasakiau jo jam ;DD mano drauge jo nuerio prase tipo duok savo tel numeri mano draugei, bet jis sake ne.
nu tai jai galit padekit :)
p.s. as naujoke ;P

Sveiki, aš turėjau (ir turiu) vaikiną, su kuriu mes paprastai draugavome, o iš tos draugystės išėjo meilė, jis mane visaip vadino - saldainiuku, zuikučiu, pumpurėliu, bet mūsų draugystę sugriovė mano draugė... Dabar jis mane vadina ***** ir t.t. O aš nežinau ką daryti, kad jisai mane vėl pamiltų.... Tiesiog mokykloje aš pro jį praeinu o jis mane tiesiog ignoruoja, nebežinau, ką daryti, patarkite... Ačiū :*
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptySk. 02 12, 2012 4:24 pm

lija
Siūlau nekreipt į tai dėmesio . Jei jis tave tikrai mylėjo , tai ir tebemylės . Jei nebandei , tai pabandyk su juo išsiaiškinti , kodėl taip atsitiko ? o šeip , tiesiog neparodyk jam , kad labai dėl to pergyveni , nesirūpink . Pamiršk jį ir jis grįš . ;) Bent jau tokią yra mano nuomonė . Gali ja nesivadovauti , bet tiesiog ... Neparodyk , kad tau jo reik ir tiek , gal pats susimąstys . O jeigu jis tave įskaudino , tai jis tada nieko vertas .
Atgal į viršų Go down
lija
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-02-11

berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))   berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :)) EmptySk. 02 12, 2012 9:50 pm

Bučinukas rašo:
lija
Siūlau nekreipt į tai dėmesio . Jei jis tave tikrai mylėjo , tai ir tebemylės . Jei nebandei , tai pabandyk su juo išsiaiškinti , kodėl taip atsitiko ? o šeip , tiesiog neparodyk jam , kad labai dėl to pergyveni , nesirūpink . Pamiršk jį ir jis grįš . ;) Bent jau tokią yra mano nuomonė . Gali ja nesivadovauti , bet tiesiog ... Neparodyk , kad tau jo reik ir tiek , gal pats susimąstys . O jeigu jis tave įskaudino , tai jis tada nieko vertas .

Bandysiu, ačiū už patarimą, jis mane įskaudino, mesdamas mane :)
Atgal į viršų Go down
 
berniukai...xxx (padekit ir atsakykit, jai turit klausima sakykit padesim, o jai turit atsakima, sakykit :))
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» padekit man laimeti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Padekit ieskau vaikno ! ! !

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Vaikinai-
Pereiti į: