Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Liemenukai :)

Go down 
+15
Ramintukas991
Laimingoji
agotuke_braskyte
lija
Ela
@$aguga$@**
cookie
Miglėėė
Bučinukas
Mergina*
mikutele
Gilfė
kamile124
gabina
Oga
19 posters
AutoriusPranešimas
Oga
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-09-02
Miestas : Kaunas

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyKv. 09 02, 2010 5:48 pm

Sveikos, Nagi paplepėkime apie liemenukus ... Nuo keliu metu pradėjote nešioti liemenukus ? Kokiose parduotuvėse dažniausiai juos perkate?

Man 12 metų ;) Šendieną su mama kaip tik nusipirkome 2 limenukus iš parduotuvės 'Seppala" :)
Atgal į viršų Go down
gabina
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-09-19
Miestas : londonas

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyŠt. 09 25, 2010 6:42 pm

as tai turiu 5
Atgal į viršų Go down
kamile124
Nauja narė
Nauja narė
kamile124


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2009-07-30

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyPen. 10 15, 2010 5:24 pm

Oga rašo:
Sveikos, Nagi paplepėkime apie liemenukus ... Nuo keliu metu pradėjote nešioti liemenukus ? Kokiose parduotuvėse dažniausiai juos perkate?

Man 12 metų ;) Šendieną su mama kaip tik nusipirkome 2 limenukus iš parduotuvės 'Seppala" :)

as irgi turiu is sepalos. dar turiu is lindex ir lareduote
Atgal į viršų Go down
Gilfė
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-11-05
Age : 29

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyPen. 11 05, 2010 8:44 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Gilfė, Sk. 11 06, 2016 11:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-02
Age : 25
Miestas : Kėdainiai

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyKv. 11 11, 2010 8:11 pm

Aš tai perku iš turgaus arba iš parduotuvės turiu 4 ar 5 lemenukus.
Atgal į viršų Go down
Mergina*
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-11-20

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyŠt. 11 20, 2010 10:22 pm

Oi, net gėda pasakyti, pirmąjį liemenuką pradėjau nešioti tik 14 metų, šia vasarą su mama nusipirkome. Ir anksčiau jo norėjau, bet kažkaip nedrįsdavau pasakyti. Ir per kūno kulturą budavo nesmagu rengtis, nes visos klasiokės nešiojo, o aš ne. Tai vat, nusipirkau tą liemenuką, tokį paprastą, be pakietinimų. Pirkau Kauno bazėj, o paskui nusipirkau dar du Dainavos turguje. Iš viso turiu 5 liemenukus. Bet jie tokie paparasti, be pakietinimų. O kokius jūs nešiojate, merginos?
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyPir. 01 17, 2011 11:44 pm

Šeip liemenuka nešioju nuo 11-kos, pirmi mano buvo paprasti.
Dabar turiu 2su pakietinimais (1 iš jų su lankeliu( šeip pasakysiu ne labai patogu kai lankelis pavažuoka i šona, kartai nudrasko odą x D)), o paprastų turiu labai daug, neskaičiavau, bet apie 10 tai tikrai yra.
Atgal į viršų Go down
Miglėėė
Nauja narė
Nauja narė
Miglėėė


Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2011-03-14

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyPir. 03 14, 2011 8:43 pm

Aš tai nešioju nuo 11 metų . paprastų, be pakietinimų turiu gal 20 su pakietinimais 10 kažkur.;) perku turgui, arba parduotuvėse.;}
Atgal į viršų Go down
cookie
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-06-25

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyAntr. 04 26, 2011 8:31 pm

Aš pradėjau nešiot Sausio mėnesį.
Turiu 2 nešiojamus ir 2 nenešiojamus.
Nenešioju nes truputį per dideli. :)
Atgal į viršų Go down
@$aguga$@**
Nauja narė
Nauja narė
@$aguga$@**


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2009-11-25
Age : 25
Miestas : Vilnius

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptySk. 05 01, 2011 8:17 pm

Nešioju nuo 10 metų. Bresti pradėjau gan antksti. Dabar turiu gal 15 porų.


Paskutinį kartą redagavo @$aguga$@**, Pir. 01 30, 2012 10:18 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ela
Nauja narė
Nauja narė
Ela


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-08-11

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyŠt. 08 13, 2011 7:56 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Ela, Sk. 07 24, 2016 11:13 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
lija
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-02-11

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyŠt. 02 11, 2012 11:26 pm

Oga rašo:
Sveikos, Nagi paplepėkime apie liemenukus ... Nuo keliu metu pradėjote nešioti liemenukus ? Kokiose parduotuvėse dažniausiai juos perkate?

Man 12 metų ;) Šendieną su mama kaip tik nusipirkome 2 limenukus iš parduotuvės 'Seppala" :)

Sveiki, aš pradėjau liemenukus nešioti 10-ries metų, pradėjau bręsti labai greitai, savo liemenukus perku Akropolyje arba turguje, mano liemenukai yra Seppala arba Nike :)
Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyTr. 02 29, 2012 2:08 pm

Na man bus vasarą 11m. tai nešioju nuo 10m. arba nuo 10,5m. :) turiu nemažai, bet daug perdideliu o jei nesiojamu tai turiu 6 :P
Atgal į viršų Go down
Laimingoji
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-07-15

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptySk. 07 15, 2012 11:07 pm

Man 12 metų , pradėjau nešioti nuo 10 metų :)
Ojj Turiu daaug, bet puse iš jų dideli
perku išvisų apatinio trikotažo parduotuvių .
Atgal į viršų Go down
Ramintukas991
Nauja narė
Nauja narė
Ramintukas991


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-10-26
Age : 26
Miestas : Kaunas

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyŠt. 10 27, 2012 12:29 am

Man 14 liemeneles nesiioju nuo11 metu. Seip turiu ju gal 15 nesiojamu o per mazu gal 10 ;D
Atgal į viršų Go down
kotryna C.
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-11-12

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: lemenukai:)    Liemenukai :) EmptyPir. 11 12, 2012 1:44 am

as tai turiu 6 lemenukus 4 lygius ir 2 su kausu
Atgal į viršų Go down
kotryna C.
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-11-12

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: lemenukai:)    Liemenukai :) EmptyPir. 11 12, 2012 1:49 am

gal jus mergons galit man patarti mana puseseri saka,kad skauda krutis kai auga man tai pvz biski paskaudeja bet netaip kad silpneciau nu ir poto as pradejau nesioti lemenukus bet man ta krutis visi neauga gal ciut ciut paugo net pati nzn patarkit man :)
Atgal į viršų Go down
Gabija
Nauja narė
Nauja narė
Gabija


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2012-07-08
Miestas : Panevėžys

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyTr. 08 14, 2013 3:23 pm

Man 12 metų, šiemet nusipirkau 3 liemenukus sportinius, bet greit pirksiu su kaušeliais ;)
Atgal į viršų Go down
Gabija
Nauja narė
Nauja narė
Gabija


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2012-07-08
Miestas : Panevėžys

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyTr. 08 14, 2013 3:24 pm

kotryna C. rašo:
gal jus mergons galit man patarti mana  puseseri saka,kad  skauda krutis kai auga man tai pvz biski paskaudeja bet netaip kad silpneciau nu ir poto as pradejau nesioti lemenukus bet man ta krutis visi neauga gal  ciut ciut paugo net pati nzn patarkit man :)
Nesijaudink, viskas normalu.
Atgal į viršų Go down
Laim@
Nauja narė
Nauja narė
Laim@


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2013-09-23
Miestas : Klaipėda

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyPir. 09 23, 2013 5:22 pm

kamile124 rašo:
Oga rašo:
Sveikos, Nagi paplepėkime apie liemenukus ... Nuo keliu metu pradėjote nešioti liemenukus ? Kokiose parduotuvėse dažniausiai juos perkate?  

Man 12 metų ;) Šendieną su mama kaip tik nusipirkome 2 limenukus iš parduotuvės 'Seppala" :)
as irgi turiu is sepalos. dar turiu is lindex ir lareduote


ar irgi is sepalos visada perku,nes jie yra labai kokybiski o apie13 liemenuku
Atgal į viršų Go down
Cute :3
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2014-07-11

Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) EmptyPen. 07 11, 2014 11:25 pm

Na kagi.. Papasakosiu savo istorija apie liemenuka. Kai man buvo 9 metai (buvau 3 klasėje) pastebėjau kad man jau reiktu liemenuko. Dar krūtinės dideles labai neturėjau bet jau norėjosi. Seip ne taip pasisakiau apie tai draugei, nors ir buvo labai gėda. 4 klasėj kai man jau buvo 10 kai kurios klasiokes pradėjo juos nešioti. O aš vis negalėjau išdrįsti apie tai pasakyti mamai. Kodėl? Viena diena su mama vaikštinėja po parduotuves ir mama pasake ar nenorėčiau liemenuko nešioti? As labai sutrikau, pasimečiau ir vos mamai atsakiau ne. Ieškojau visokiu būdu įvairiose forumuose bet vistiek negalėjau išdrįsti kaip tik priėdavau prie mamos burna pati užsičiaupdavo. 4 klases pabaigoje as draugei pasakiau "kai tau mama nupirks liemenuka as būtinai pasakysiu mamai kad man jau reikia". Ji ( mano draugė) tarė nepasakysi. Vasarą pries penkta klase draugės mama nupirko jai liemenuka, nors pas ją buvo visiška lenta. 5 klasėj visos panos pradėjo nešioti išskyrus mane nors krūtinę jau tikrai turejau ir dar viena mergaite pas kuria buvo lenta, o kitos turejo krūtinę ar ne nešiojo ir šaipėsi is manęs. 6 klasėj man gruodžio 11 turėjo su eiti 12 metu. As sau pasakiau ir labai stipriai pasiryžusi pasisakyti apie tai mamai. Mane išgelbėjo tik vienas dalykas. Gruodžio 3 buvo paskaita skirta tik mergaitėms. Grįžusi namo vakare ėjau praustis ir sugalvojau mamai pasakyti apie paskaita. Kai mamai viską papasakojau mama paklausė Kas nešioja liemenuka? Pasakiau kad visos išskyrus mane ir dar viena. Paklausė net ir liepa (vardas pakeistas mano geriausia drauge) atsakiau taip. Ji paklausė ar man dar nereikia? As atsakiau kad gal. Na o gruodžio 5 važiavau i baseiną ir sugalvojau grįžtant mamai viską apie tai papasakoti. Sakau: mama, kaip sakei dėl liemnuko kąd pagalvoti kad reikia tai sakau gal ir norėčiau. Važiavau mašina buvo tamsu sėdėjau gale kad mano veido beveik nemAtytu. Ir tik tai isižnybus išdrįsau tai pasakyti. Sekmadienį važiavau į Vilnių ir man liemenuka nupirko lygiai pries keturias dienas kai turėjo su eiti 12 metu. Paskui su klasiokem pradėjau bendrauti ir pamačiau tikra be liemenels krūtinę mano buvo kur kas didesne o pradėjau liemenuka nešioti Tik 6 klasėj, daugelis turbut klaus kodel nenuėjau nusipirkti pati? As gyvenu Širvintose nedideliame mieste. Ten nėra apatinio trikotažo parduotuves o maximoi tik per dideli. Ačiū kas skaitot. Gal kam padės patarimai :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Liemenukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liemenukai :)   Liemenukai :) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Liemenukai :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Tema-
Pereiti į: