Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ EmptyTr. 02 29, 2012 2:42 pm

Sveikos.Sveikos, aš esu naujokė. Bet sukūriau temą, kuri man yra įdomi. :) Tai va kur norėtumėte ir turite auskariukus išskyrus ausis? :) Nes aš tai tai tik ausyse, bet labai noriu į nosį. Man gražu visur. Į bambą verčiaus tik kokių 16 m. nemaziau :) O kaip jūs? Rašykite.... :)
Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ EmptyKv. 03 01, 2012 6:18 pm

Kodėl nieks nerašote? :(
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ EmptyŠt. 04 21, 2012 3:43 pm

Aš norėčiau į liežuvį arba bamboj , bet mama neleidžia .
P.s. Šis forumas yra kiek negyvas (jeigu taip galima pasakyti) ...
Atgal į viršų Go down
Gabija
Nauja narė
Nauja narė
Gabija


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2012-07-08
Miestas : Panevėžys

~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ EmptyPir. 07 09, 2012 12:16 pm

:)


Paskutinį kartą redagavo Gabija, Tr. 08 14, 2013 3:05 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ EmptyŠt. 11 24, 2012 2:05 pm

Na aš jau supratau kad neturėsiu nosy to auskaro. Nu ir gerai... Ir nereikia :D jau pati nebnoriu, bet dabar noriu į ausises kremzle <3 tiok bijau skausmo biski :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   ~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Empty

Atgal į viršų Go down
 
~Auskariukai~~~~~~~ :) :P :D xD Rašykite...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Stilius ir Mada-
Pereiti į: