Sis forumas skirtas mergaitems!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mergaiciu forumukas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~*~Vaikinai~*~

Go down 
+34
Ramintukas991
Niunyte1
Laimingoji
agotuke_braskyte
Gabriele111
Linksmuole
Ceat
Bučinukas
Mergina*
Gilfė
Tėja ;)
Augustė :)
Gabe412
~G~
cookie
Yummy ;]
cr3do
Snaige
Karolla*
symutele741
laurutija
Ya-chan
mikutele
kamile124
pumiuke
BaBy
Kristina
...lelyte...
gabriele
I_love_you :)
Kiss
ramilakas
Wonder.
WINNER_GIRL
38 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Gilfė
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-11-05
Age : 29

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPen. 11 05, 2010 8:37 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Gilfė, Sk. 11 06, 2016 11:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mergina*
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-11-20

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyŠt. 11 20, 2010 10:27 pm

Neturiu ir niekada neturėjau vaikino. Man tai dar yra per anksti, manau ateis laikas ir turėsiu tą vienintelį.
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPir. 01 17, 2011 10:00 pm

Lb prašau pagalbos, kadangi neturėjau niekada vaikino, o dabar taip atsitiko, kad per viena klasioka, susipažinau su 18-mečiu, kuris per sms'us atrodo visai mielas. ;) Aš jo nė karto nemačiau, o jis mane matė tik per "FaceBook", dabar visalaika siūlo susitikti, bet aš bijau, nes manau jog truputi nefainai vaikščioti 13-metei su 18-mečiu. Tai dabar nežinau, ar man jį atstumti, ar visdėlto surizikuoti? Šeip nerašyčiau čia, jei nebijociau paklaust mamos, o žinau, kad mama aprėks: Kam aš tasausi su 5 metais viresniais bernais. ;(
__________________________
Ačiu iš anksto.
Atgal į viršų Go down
Ceat
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2011-01-20

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyKv. 01 20, 2011 9:58 pm

Bučinukas rašo:
Lb prašau pagalbos, kadangi neturėjau niekada vaikino, o dabar taip atsitiko, kad per viena klasioka, susipažinau su 18-mečiu, kuris per sms'us atrodo visai mielas. ;) Aš jo nė karto nemačiau, o jis mane matė tik per "FaceBook", dabar visalaika siūlo susitikti, bet aš bijau, nes manau jog truputi nefainai vaikščioti 13-metei su 18-mečiu. Tai dabar nežinau, ar man jį atstumti, ar visdėlto surizikuoti? Šeip nerašyčiau čia, jei nebijociau paklaust mamos, o žinau, kad mama aprėks: Kam aš tasausi su 5 metais viresniais bernais. ;(
__________________________
Ačiu iš anksto.
Manau jei nori su juo susitikti turi juo labai pasitiketi, nes pati neseniai bendravau su vaikinu tokio amžiaus ir buvau palikta. :(
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPen. 01 21, 2011 8:46 pm

Aš nežinau ką man daryti. Laba bijau, bet tuo pačiu labai noriu.
Tiesa pasakius, net nažinau jo vardo... :D
Kai kurios draugės sako, kad čia jis ant baerio, bet jei čia yra baeris, tai kam jis man siulo susitikt, but pora? Nalabai suprantu tokio mąstymo...
Atgal į viršų Go down
Ceat
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2011-01-20

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptySk. 01 23, 2011 8:25 pm

Jei susitiksi patarciau susitikti kur nors mieste kur daug zmoniu, nes tu jo beveik nepazisti ir bent jau zinosi kad esi saugi.
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPir. 01 24, 2011 8:23 pm

I_love_you :) rašo:
Aš simpatijų tai daug esu turėjusi ,bet įsimylėjusi tai ne [u] ...
O šeip man išvaizda nėra pats svarbiausias dalykas ,pvz. yra gražus vaikinas ,bet jo charakteris baisus.Tai aš tikrai su tokiu nedraugausiu...




Na ir ka ? man petiko vienas toksai kuris labai labai labai grazus, bet kad ruko geriai ir pns man buvo visiskai vienodai... Bet esma tame., kad kai jis man nebepatinka, manau, kad as jam patinku.... ;(
Atgal į viršų Go down
Ceat
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2011-01-20

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPir. 01 24, 2011 9:21 pm

Bučinukas jau buvai susitikusi su vaikinu?
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyTr. 01 26, 2011 8:30 pm

Nea. Jis man neatraso. ;( nusivyliau siek tiek...
Atgal į viršų Go down
Linksmuole
Nauja narė
Nauja narė
Linksmuole


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2011-02-24

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPen. 02 25, 2011 1:51 pm

Bučinukas rašo:
Lb prašau pagalbos, kadangi neturėjau niekada vaikino, o dabar taip atsitiko, kad per viena klasioka, susipažinau su 18-mečiu, kuris per sms'us atrodo visai mielas. ;) Aš jo nė karto nemačiau, o jis mane matė tik per "FaceBook", dabar visalaika siūlo susitikti, bet aš bijau, nes manau jog truputi nefainai vaikščioti 13-metei su 18-mečiu. Tai dabar nežinau, ar man jį atstumti, ar visdėlto surizikuoti? Šeip nerašyčiau čia, jei nebijociau paklaust mamos, o žinau, kad mama aprėks: Kam aš tasausi su 5 metais viresniais bernais. ;(
__________________________
Ačiu iš anksto.

As tau patarciau susitikineti 1 metais vyresniais , (zinau kad pasakysiu nesamone arba samone) bet jeigu tu jo nepazysti ir niekada nesi maciusi tai nesusitikinek nes jis gali buti koks psihomaniahas
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė
Bučinukas


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyŠt. 03 19, 2011 6:30 pm

Dabar kai buvau su klasioku kieme, jis pasikviete ji ir as maciau kaip jis atrode ir zn ko jam reikejo kai rase.... ;\\
Suo metu man jis nepatinka, as apsistojau savo metu vaikinais. ;))
Atgal į viršų Go down
Gabriele111
Nauja narė
Nauja narė
Gabriele111


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-12-30
Age : 23
Miestas : Elektrėnai

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPen. 12 30, 2011 8:57 pm

Sveikos gal galit padėti suviluoti viena berniuką ??:)) Būsų labai dėkinga ;pp
Atgal į viršų Go down
agotuke_braskyte
Nauja narė
Nauja narė
agotuke_braskyte


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-02-29
Age : 22

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyTr. 02 29, 2012 2:34 pm

Wonder. rašo:
Šiaip ne tavo amžiui tie bernai [qw] [b]

Bet juk nėra nustatyta kelių metų gali turėti vaikiną! Merginos kai bręsta visada trokšta kad kažkas būtų šalia, kuris mylėtų, užstotų...
Atgal į viršų Go down
Laimingoji
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-07-15

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptySk. 07 15, 2012 11:15 pm

Aš irgi turiu šiokią tokią simpatiją ;) Vardo nesaakyysiu :(( Patyriau Meilę iš pirmo žvilgsnio, paždaug prieš metus,
Birželio Pabaigoje - Liepos pradžioje. Ačiū Dievuj beveik Kiekvieną mielą dieną aš jį matau, Pvz : netgi šiandien : D
Gal netgi kiekvieną dieną galėčiau rašyti apię jį , Bet aš jam nepatinku :(( Šią vasarą jis įsižiūrėjo .........mano geriausią draugę ; (. S O S GAL GALĖTUMĖTT PADĖTI KAIP MAN JĮ PRISIVILIOTI ?




Atgal į viršų Go down
Niunyte1
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-07-28
Age : 24
Miestas : London

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyŠt. 07 28, 2012 2:57 pm

Gilfė rašo:
Padėkite man. Ką man daryti? Aš turiu tris penkis vaikinus, o kurį man rinktis?

Kuris labiausiai patinka kuris mieliausias geriauses ir tave vertina ta ir pasirink:)
Atgal į viršų Go down
Ramintukas991
Nauja narė
Nauja narė
Ramintukas991


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-10-26
Age : 26
Miestas : Kaunas

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyPen. 10 26, 2012 11:13 pm

Taigi, kaip as ce paskaiciau truputuka tj kai kurioms mergaitems ce tik po 10 metuku. manau tikrai ne tokio amziaus apie vaikinukus galvoti. Vat kai paaugsit truputuka busit 12 galbut ir 13 metu galesit apie juos ir pamastyti o dbr tikrai neverta. na o stai as turiu vaikina. man 14 jam 15. draugaujam jau metus ir pora menesiu ir esam labai laimingi. susitinkam kiekviena diena ir vis dar vienas kitam neatsibodom :)
Atgal į viršų Go down
Goda13
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-01-06
Age : 24
Miestas : Alytus

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptySk. 01 06, 2013 11:17 pm

Sveikos. Gal galit patart kaip man susirasti vaikina? :)
Atgal į viršų Go down
kardeja
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2013-03-23

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyŠt. 03 23, 2013 3:59 pm

o tai kiek tau metu?
Atgal į viršų Go down
kardeja
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2013-03-23

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyŠt. 03 23, 2013 4:01 pm

goda 13..dalyvauk visur,eik i fb pazindinkis...
Atgal į viršų Go down
Hjan_sumeer
Nauja narė
Nauja narė
Hjan_sumeer


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2013-07-05
Age : 25

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyŠt. 07 06, 2013 12:02 pm

Man atrodo, jog vaikino jieskoti spicialiai ir nereikia. Tiesiog reik palaukti kol suspirdes sirdele ir jau pabandyti "suvilioti" ta grazuoli. Na, juk nereikia pulti betkam i glebi ir pasistenkti del savo tikros meiles...
Atgal į viršų Go down
Knygfane
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2013-12-11

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyTr. 12 11, 2013 5:00 pm

symutele741 rašo:
Pvz, vakar man vienas vaikinas tiesiai y akis pasakė, kad aš kaip bomžė atrodau.. O šalia buvo mano geriausia draugė ir jai pasakė, kad ji šiandien bele gražiai atrodo... Nekokia sutuacajia, bet viską vistiek reikia iškęstii...


Oi, kaip nepavydziu... O kaip tavo drauge reagavo?
Atgal į viršų Go down
Knygfane
Nauja narė
Nauja narė



Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2013-12-11

~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 EmptyTr. 12 11, 2013 5:08 pm

Sveikos, as siame forume taip pat naujoke, man 11, bet as i tas pacias bedas iklimpau, kaip ir jus... Isimylejau savo klasioka(jo vardas Matas), o man su juo per lietuviu reik sedet!!! Tai pastoviai, kai jis ka nors pasako, ar uzkalbina, paraudonuoju ir buna TAAAAAAAIP geda... O geda del to, kad praeitais metais mes su draugem padarem berniuku vertinimo sasiuvini. Kiekvienam rasydavom procentus: iki 100 - patinka, nuo 100 - myli. Ir as jam parasiau 2000!!! O klasioke per viena pertrauka eme ir atidave ta sasiuvini bernams!!! Buvo tokia geda... As dar iki siol nuoskaudas lieju ant tos drauges, nors ji ir sako, kad ji nekalta... Patarkit, ka daryti!!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~*~Vaikinai~*~   ~*~Vaikinai~*~ - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
~*~Vaikinai~*~
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sis forumas skirtas mergaitems! :: Paneliu reikalai :: Vaikinai-
Pereiti į: